Casa Gloria Macae Villa
De 1-slaapkamer Casa Gloria Macae Villa bevindt zich op 3 km van het strand Imbetiba en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
Het vakantiehuis ligt op 15 minuten rijden van de luchthaven Macaé en op 10 minuten rjden vanaf de Forte Marechal Hermes-strand. De 1-badkamer villa bevindt zich op 3,1 km afstand van de Kerk van Sant'Anna en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.
Gasten vinden Santa Lenha Pizzaria op wandelafstand van 5 minuten ervandaan.
- Luchthavens
- Luchthaven Macaé11 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Casa Gloria Macae Villa?
Gasten van Casa Gloria Macae Villa kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Macaé van Casa Gloria Macae Villa?
Er is een 5 km afstand tussen Macaé en Casa Gloria Macae Villa. - ❓
Hoeveel kost het om Casa Gloria Macae Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Casa Gloria Macae Villa is $32. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in de villa. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casa Gloria Macae Villa?
Gasten die in Casa Gloria Macae Villa verblijven, kunnen gemakkelijk het strand Imbetiba en de Forte Marechal Hermes-strand bereiken, die respectievelijk 3 km verwijderd van de accommodatie en op 3,1 km afstand liggen.